Warsztaty ekologiczne

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w weekendowych warsztatach w naszym ekologicznym gospodarstwie. Warsztaty zostały podzielone na dwa rodzaje ze względu na tematykę zajęć. I tak możemy Państwu zaproponować warsztaty pt.:

· „Pieczemy tradycyjny chleb”

· „Postaw na zdrowie”

Każdy z prowadzonych przez nas warsztatów będzie trwał kilka dni. Dla uczestników warsztatów zostaną zarezerwowane pokoje w naszym gospodarstwie. W czasie trwania warsztatów zapewnione będzie pełne wyżywienie składające się z żywności ekologicznej pochodzącej z naszego gospodarstwa.

 

 

 

 

Warsztaty „Pieczemy tradycyjny chleb” głównie będą opierać się na nauce pieczenia razowego chleba orkiszowego. W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzą się również wielu ciekawych i przydatnych informacji na temat żywności ekologicznej i prawidłowego odżywiania się.

             W programie warsztatów „Postaw na zdrowie” będą znajdować się ćwiczenia ogólnokondycyjne, piesze wędrówki po łonie natury oraz wycieczki rowerowe. W czasie tych warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak żyć zdrowo. Istnieje możliwość wyjazdu na basen i jazdy konnej. Dla zainteresowanych wykwalifikowany fizjoterapeuta może zaproponować masaż ( klasyczny ,relaksacyjny, odchudzający, antycellulitowy  oraz na bolący kręgosłup).

          

W celu zapisania się na warsztaty lub otrzymania szerszych informacji na temat warsztatów prosimy o kontakt telefoniczny tel: 504 259 250 lub 0 504 259 250 lub mailowy ekostylsliczni@gmail.com

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE